Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
2.7k kez görüntülendi
Para Kazanma Rehberi kategorisinde tarafından

Bounty ile para kazanmak istiyorum ancak merak ediyorum hakkında bir sürü sitede bilgi yer almasına ve bir çok video olmasına rağmen ben tam olarak emin değilim.

İki sorum olacak;

  1. Bounty ile para kazanmak mümkün mü?
  2. Bounty ile para kazanan var mı?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Bugün konumuz gezerek para kazanma yolları olacak, para kazanma yolları saymakla bitmiyor ancak hepimizin bildiği bir şey var ki! bu şekilde kazanç sağlayan uygulamalar genelde harcı borcunu kurtarmaz mantığı ile işlemektedir. Şimdi tanıtacağım para kazanma uygulaması diğerlerinden farklı ve daha fazla kazanç sağlamanıza olanak tanıyor. Bu yazıda Bounty uygulamasını inceleyeceğiz.

Bounty Nedir?

Günümüzde tüm markalar kendi mağaza ve çalışanlarını denetlemek ve insanların ürünleri veya mağazaları hakkında ne düşündüklerini öğrenmek, bilmek isterler işte bounty de tam olarak bu talebe cevap vermek için oluşturulmuş bir uygulama.

Bounty ile gezerek para kazanabilirsiniz ancak sadece gezerek değil, gezerken yapmanız gereken bazı görevler var.

Bounty Görevlerini Yap Para Kazan

Bounty içerisinde 3 çeşit görev var; Bunlar Lokasyon, global, ve topluluk görevleridir.

  • Bounty lokasyon görevi: Uygulama ana sayfasında görevler kısmında verilen adreslerde yapmanız gereken gizli müşteri görevleri yer almaktadır bu adreslere gidip verilen görevi tamamlayarak paranızı kazanabiliyorsunuz. Bazen 5 bazen 10 bazende 20 Tl lik görevler olabiliyor. Bu görevleri yapmak ciddi manada çok kolay, örneğin bir Türkcell mağazasına gidip personele soracağınız iki kampanya sorusu karşılığında 20 tl kazanabiliyorsunuz. Bulunduğunuz şehir ne kadar kazancağınız konusunda etken maddemizdir yani İstanbul’da ki bir Bounty kullanıcısı ile Kars’ta ki Bounty kullanıcısı aynı parayı kazanamaz çünkü İstanbul marka konusunda daha kalabalık ve daha rekabetçi bir ortama sahip.
  • Bounty Topluluk Görevleri: Bu görevler çeşitli zamanlarda yapılan lokasyon görevlerine ek olarak açılır. Şansa ve hobiye dayanan bu görevler genelde Bil Bakalım veya Fotoğrafçılık yeteneğini göster şeklinde görevlerdir.
  • Bounty Global Görevleri: Bu görevler genelde anket şeklinde ve kişiye özeldir. Aile bilgilerinize ihtiyaç duyan veya ürün deneme görevleri olarak ta tanımlayabiliriz.

Bounty İle Kazandığınız Parayı Nasıl Çekersiniz?

Para çekme işlemi için önce banka hesabınızı bounty’ye tanıtmanız gerekiyor. Hesap bilgilerinizi sisteme eklediğiniz taktirde yapmanız gereken görevlerden para kazanmaktır, bakiyeniz 30 tl veya üstü olunca da para çekme talebinde bulunabilirsiniz, burada dikkat etmeniz gereken nokta şu Bounty ödemeleri cuma günleri yapar yani perşembe günü saat 23:59 a kadar yapacağınız talepler sonraki gün hesabınıza para olarak geri dönecektir.

İnternette gezerek para kazanmak üzerine bir çok yazı bulabilirsiniz ama emin olun hiçbirisi Bounty kadar bonkör uygulamalar değiller. Bounty ile bazen bir avm içerinde yapacağınız görevlerde 300- 500 tl ile günü bitirebilirsiniz.

Bounty’den daha fazla görev alma hilesi yoktur ancak bunun bir yolu var, verilen görevleri zamanında ve doğru olarak yapmanız, anketlerde yanlış bilgiler vermemeniz ve tutarlı olmanız Bounty’nin sizi sevmesine ve daha fazla anket göndermesine neden olacaktır.

Gezerek para kazanma yolları bitmez bu yazıdan sonra da bu şekilde yazılar yazacağım farklı uygulamalar için ancak şimdiden şunu belirtiyorum ki en çok kazandıran uygulama Bounty dir. Bounty ye üye olmak ve hemen kazanmak için telefonunuza Bounty uygulamasını Buradan indirip görevlere başlayabilirsiniz. Ben de bu uygulamayı kullanıyorum tabi ki eğer bir referans kodu kullanmak isterseniz. ZJCON kodunu kullanabilirsiniz. Bol kazançlar.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
10, Şubat, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde misafir tarafından soruldu
–1 oy
1 cevap
18, Mart, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde Adsız tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Şubat, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
10, Şubat, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
10, Şubat, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde misafir tarafından soruldu
...