Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
1.3k kez görüntülendi
Telefonlar kategorisinde tarafından
Tianma ekran nasıl? Sorunu var mı?

1 cevap

0 oy
(7.3k puan) tarafından

Tianma marka panel hangi telefonlarda kullanılıyor?

Bazı telefon üreticileri düşük ücretli yani uygun maliyetli orta ve alt segment telefonlarında kullandığı panel markası. Genel olarak maliyeti düşürmek ve telefonu uygun bir fiyattan satışa sunmak için tercih ediliyor. Birçok telefon markası direkt olarak telefonda hangi marka paneli kullandığını belirtmezler, Bundan dolayı hangi model telefonlarda kullanıldığı belli değil ama bazı üreticiler direkt olarak telefonun ayarlarından bunu görmemize olanak sağlıyorlar, Bu konuda en şeffaf davranan üreticinin Xiaomi olduğunu söylememiz mümkün, Neredeyse çoğu telefonunda donanım bilgilerini telefonun ayarlarından görmemiz mümkün. Örneğin Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 modellerinin çoğunda tianma panel kullanıyor.

Tianma panel Sorun Çıkarır mı?

Sorunun cevabını bulmak için kullanıcıların yorumlarına baktığımızda; cevabın genellikle evet olduğu anlaşılıyor, Ghost screen yani Hayalet ekran sorununun çokça görüldüğünü anladık. Ghost screenin ne olduğuna burdan bakabilirsiniz. Durum böyle iken almak çok fazla mantıklı gözükmüyor ancak tedbirli kullanırsanız sorunun çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

tarafından
Peki bu tianma panel nasıl anlaşılır? bilgi verir misiniz?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2, Şubat, 2020 Telefonlar kategorisinde Onur tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
13, Haziran, 2020 Telefonlar kategorisinde orhan (7.3k puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap
20, Nisan, 2020 Telefonlar kategorisinde orhan (7.3k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
18, Nisan, 2020 Telefonlar kategorisinde orhan (7.3k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
16, Nisan, 2020 Telefonlar kategorisinde orhan (7.3k puan) tarafından soruldu
...