Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
324 kez görüntülendi
İç SEO kategorisinde tarafından
Kategoriyi sıralamada yükseltmek için neler yapılabilir? Bazı web sitelerinde kategoriler sıralama almış bende kategorilerimi Google'da yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
İlgili kategorilere blog yazıları yazıp iç link vermek, alt kategorilerden içerik yazılarından üst kategoriye iç link vermek, ilgili kategori açıklamasını uzun ve anahtar kelimelerle dolu bir şekilde yapmak, off page olarak da dışarıdan ilgili kategoriye içeriğinde olan bir urunu paylaşıp link almak.
0 oy
tarafından

Dış linklerin etkisi olacaktır. Seo paketleri, kaliteli backlink paketleri yararlı olabilir.

0 oy
tarafından
Kategori mantığında bazı durumlarda spam yapmak zorunda kalabiliyorsun. Düşünüp iyi karar vermek gerekir. Spam yapma konusuna gelince aynı sistemi kategori dışında blog sistemi kurmak istediğinde yine spam yapmak durumunda kalabilirsin. Sektörden sektöre değişir cevabı bence en mantıklı cevap.
0 oy
tarafından
Hocam ana sayfaya ziyaretçi çekmek için ne yapıyorsan aynısını kategori sayfası için yapabilirsin. Kategori sayfası optimizasyonu , iç linkler , dış linkler.
0 oy
tarafından
Kategorilerin sıra alması biraz Google'ın insiyastifinde. Ancak siteyi ve ilgili kategorileri hem dış hem de iç link ile güçlü kılman gerekir. Ve tabi ki seo kurallarına uymak. Aşağıda paylaşacağım link ile bu kurallara uygun bir yazı göndereceğim. inceleyebiliersin.

https://www.sirketdedikodulari.com/aktualite/burger-yiyelim-kimin-burger-yiyelim-sahibi-kimdir-h756.html

İlgili sorular

–1 oy
1 cevap
18, Mart, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde Adsız tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
13, Aralık, 2019 İç SEO kategorisinde Aykut tarafından soruldu
...