Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
8 kez görüntülendi
Wordpress kategorisinde tarafından

https://kizloji.com

Sitemiz 2021 yılının başlarında yayına başlamış olup, sosyalleşme adına bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. Bir çok makalenin ve sorunun barındırıldığı bir platformda kendinizden de elbette bir şeyler bulacaksınız.

Özellikle üyelerimizin kendi düşüncelerini paylaştığı, aklına takılan konularda sorular sorabildiği bir platform olma yolunda azimle ilerlemekteyiz.

Kolay üyelik paneli, sonrasında diğer üyelerle arkadaşlık kurabilme, mesajlaşabilme ve işlerine yarayacak her türlü dosyayı mesaj yoluyla paylaşabilme özelliğine sahip bir profille karşılaşacaksınız.

Bu platformu neden mi kurduk?

Çünkü biz hayatın stresini bir nebze olsun paylaşımlarınızla azaltmanızı istiyoruz, sosyalleşmenin keyifli tadını burada yaşamanızı istiyoruz. Ayrıca aklınıza takılan soruları sormanızı, tutkuyla içinizden gelerek paylaşmak istediğiniz makaleleri “kolay yazı paylaşım aracımızı” kullanarak kaleme almanızı heyecanla bekliyoruz.

Hem paylaşım yaparak, hem de yapılan paylaşımlara yorumlar yaparak keyifli bir platformda aile huzurunu yakalayacağınıza inanıyoruz.

Durma sen de aramıza katıl KAYIT OL

Haydi sen de soru sor, makaleni özgürce paylaş İÇERİK OLUŞTUR

Sizinle büyük bir platform olmak için el ele yürümeye hazırız, “Kızloji.com – Özgürce Paylaşım Yapabileceğiniz Sosyal Platforum.”

Kızloji.com

İletişim : kizloji@gmail.com

1 cevap

0 oy
önce (60.2k puan) tarafından
Bu sitenin günlük ziyaretçi sayısı nedir?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
12, Şubat, 2020 Wordpress kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2, Nisan, 2020 Wordpress kategorisinde Gurbet tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
15, Mart, 2020 Wordpress kategorisinde Eren tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
12, Şubat, 2020 Wordpress kategorisinde Onur tarafından soruldu
...