Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

+1 oy
216 kez görüntülendi
Hosting & Domain kategorisinde tarafından
Arkadaşlar hosting alacağım. Sizce Türkiye'de en iyi hosting firması yani şirketi hangisi ? Hangi firmaları tavsiye ediyorsunuz ? Bir çok şirket var Önerilerinizi sebepleriyle birlikte sunarmısınız ?
tarafından
Yaklaşık 2 yıldır Hostixo ile çalışıyorum. Başta bende emin değildim ancak öneri ile almıştım. Gerçekten harika bir firma. İndirim kuponu isterseniz 10OFF kodunu kullanabilirsiniz.

1 cevap

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Bence en iyi hosting firması Türkiye'de Hostixo'dur. Bir çok hosting firması gezdim ama Hostixo gibisini görmedim. Özellikle satın alacağın firmanın kurumsal olmasına dikkat etmelisin. Hostixo yerli ve kurumsal bir firmadır. Fiyatları uygun olmasının yanı sıra teknik desteği çok iyidir. cPanel sağlaması da tercih etme nedenlerimdendir. Wordpress'i tek tıkla kurabilirsiniz. Taşıma işlemini teknik ekibi titizlikle yapıyor. 
Ayrıca sunucuları çok hızlı. Diğer firmalar gibi performans sorunları yaşamazsınız. Ayrıca daha üst paketlere ihtiyacınız olursa bulut sunucu veya fiziksel sunucuda alabilirsiniz.
Önerim önce hostixo ile arayıp görüşmenizdir.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
31, Ocak, 2020 Uydu alıcıları kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
31, Ocak, 2020 Televizyonlar kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
11, Aralık, 2019 Televizyonlar kategorisinde Aykut tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
10, Kasım, 2021 Hosting & Domain kategorisinde Kurtuluş Taşçı tarafından soruldu
...