Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
258 kez görüntülendi
Ev Elektroniği kategorisinde (54.1k puan) tarafından
Erzurum'da uydu servisi hizmeti kapsamında çanak anten kurulumu, ve ayarı hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler aşağıda ki gibidir.

5 Cevaplar

0 oy
(54.1k puan) tarafından
 
En İyi Cevap
Uydu servisi hizmetinden faydalanmak ve verilen hizmetler hakkında bilgi edinmek için https://erzm.konuanlatimi.net/erzurum-uydu-servisi/ bağlantısına göz atabilirsiniz.
0 oy
(54.1k puan) tarafından

Erzurum Çanak Anten kurulumu

Erzurum'da çanak anten kurulumu işlerini yıllardır aynı özveri ve aynı titizlik ile profesyonel şekilde yapmaktayız. Erzurum'da tüm uydu anten işlerinize talibiz.
0 oy
(54.1k puan) tarafından

Erzurum anten tamircisi

Anten tamir, bakım ve onarım işlemleri için aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.
0 oy
tarafından
Erzurum uydu servisi olarak; Çanak anten kurulumu, televizyon tamiri, uydu ayarları tamiri, televizyon montaj hizmetlerini vermekteyiz. Erzurum'da merkez ve tüm ilçelerde bu hizmetimiz 7/24 kesintisiz şekilde faal durumdadır. Özellikle merkez mahalleleri olan palandöken ( yıldızkent, kayakyolu, yenişehir), yakutiye, aziziye (dadaşkent, ılıca) mahallelerine aynı gün içinde hizmet götürmekteyiz.
0 oy
(54.1k puan) tarafından
Bir uydu anten sistemi kurarken, kurulum ve konfigürasyondan sorumlu kişi kadar kullanılan ekipmanın kalitesi de önemlidir. Satın aldığımız uydu anteni malzemesinin kalitesi ve performansı ne kadar iyi olursa olsun, montajı kuran kişi yeterli teknik donanıma ve sahada yeterli deneyime sahip olmayacağından sistem kurucusu çok kötü performans gösterecektir. Yapacağım. Küçük bir örnek vermek gerekirse, LNB ayarlarında 3-4 mm'lik bir hata, uydu performansında% 15-20'lik bir kayba neden olur ... Bu kayıpları önlemek için bir satlook cihazı kullanın ve mükemmel ayarlamalar yapın. yapman gerek. Deneyim, profesyonellik ve profesyonel ekipman (satlook cihazları) uydu montajında ​​en önemli faktörlerdir ve hatta milimetre hataları bile inanılmaz performans düşüşüne neden olur ...

https://erzurumuydu.com/

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
+1 oy
1 cevap
+1 oy
1 cevap
20, Mart, 2020 Uydu alıcıları kategorisinde Metin tarafından soruldu
...