Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
61 kez görüntülendi
Webmaster kategorisinde (56.5k puan) tarafından
Link kısaltma servisleri hakkında fikir ve tavsiye link kısaltma servisleri.

2 Cevaplar

0 oy
(56.5k puan) tarafından
 
En İyi Cevap

Link Kısaltma Servisleri

1- Bit.Ly

Link kısaltma servislerinin hiç şüphesiz babası bit.ly dir ve hem kullanımı kolay hemde linklerinizin ne kadar tıklama aldığını takip edebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca aldığınız kısa linkim url yapısını özelleştirme imkanınızda bulunuyor. 

Örnek link: https://bit.ly/konu_anlatimi

2- rebrand.ly

Yine kolay kullanım ve link özelleştirebilme seçenekleri sunan ve aldığınız kısa linkin silinmeyeceği garantisini veren bir servis olması nedeni ile rebrand.ly ikinci önemli link kısaltma servisidir.

3- is.gd

Yine kolay kullanım ve link özelleştirebilme seçenekleri sunan ve aldığınız kısa linkin silinmeyeceği garantisini veren bir servis olması nedeni ile is.gd 3. önemli link kısaltma servisimizdir.

Örnek Link: https://is.gd/konu_anlatimi

4- Tinyurl

Üyelik dahi gerekmeden girip linkinizi tamamen ücretsiz bir şekilde kolayca alabilirsiniz. En önemlisi bu kolaylığı yanında birde url özelleştirme işlemi yapma imkanınız bulunuyor.

Örnek Link: https://tinyurl.com/konu-anlatimi

5- Ow.ly

Ow.ly de işleri biraz daha karışık bu servisi kullanmak için hootsuite üyeliğiniz olmalıdır. Sosyal ağlarınızda hootsuite üzerinden yapacağınız paylaşımları Ow.ly link kısaltma servisi üzerinden yapabiliyorsunuz.

Örnek link: http://ow.ly/ADaP50AeRmG

Yukarıda listelediğim link kısaltma servisleri umarım işinize yararlar.

0 oy
tarafından

Teşekkürler bu bilgiler ile kendi linkimi kısalttım bende blogspot kullandığım için link çok uzun oluyordu. Kombi servisi şeklinde linkimi is.gd ile kısalttım gayet faydalı oldu.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
16, Mart, 16 Question2Answer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
1, Şubat, 1 Uydu alıcıları kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
1, Şubat, 1 Televizyonlar kategorisinde misafir tarafından soruldu
...