Merhaba; Burada üye olmadan soru sorabilir, sorulmuş sorulara cevap verebilirsin. Eminim soracak bir çok sorun vardır laughing

0 oy
191 kez görüntülendi
Televizyonlar kategorisinde tarafından
Merhabalar 1 ay önce Samsung marka bir televizyon aldım 55 inç büyüklüğünde, yeğenim oyuncağı vurdu ve ekran kırıldı servisten fiyat istedim neredeyse televizyonun aldığım fiyatına geliyor ekranın maliyeti. Bu durumda sormak istediğim şu bu ekranı daha ucuz yollu yaptırma imkanım var mı? Yaptırmak mı daha mantıklı yoksa yeni bir tv almak mı? Yani yaptırdıktan sonra takılan yeni ekranda sorun sıkıntı yaşar mıyım?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun Hamdi Bey. Televizyon ekranı kırıldı ise dediğiniz gibi servisler neredeyse tv nin sıfır fiyatına tamir yapıyorlar.

  • Uygun fiyatla yaptırma imkanı webde biraz araştırarak bulunabilir, ancak takılacak ucuz ekranın orijinal olmayacağını da unutmayın. Bu nedenle bu yöntemi tavsiye etmem.
  • Yaptırmak mı yeni tv almak mı daha mantıklı? Demişsiniz. Buna karşılık tvnizi yaptırmanın (eğer muadil bir tv ile aynı fiyata gelmiyorsa) daha mantıklı çünkü yine hiç oynamasa 1000 tl fiyat oynuyordur almak ile yaptırmak arasında.
  • Yaptırdıktan sonra tekrar hata çıkar mı? Demişsiniz. Bu konuda kimse size tekrar sorun çıkmayacağını garanti edemez ancak tam tersi sorun çıkacağını da kimse söyleyemez. Yani sırf ekranı yaptırdığınız için yeniden sorun yaşamazsınız. Yaşarsanız tamamen tesadüf eseri olur. Çünkü ekranı kendi servisi yapmış ise birebir orijinal ekran takılmış olur ve bu durumda herhangi bir hata söz konusu değildir.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
12, Ağustos, 2020 Televizyonlar kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
10, Şubat, 2020 Para Kazanma Rehberi kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
9, Şubat, 2020 Webmaster kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
13, Şubat, 2020 Televizyonlar kategorisinde Fırat tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
12, Şubat, 2020 Televizyonlar kategorisinde Sercan tarafından soruldu
...