15 kez görüntülendi
önce Tv İşletim sistemleri kategorisinde tarafından
Samsung tizen işletim sistemi ile ilgili merak edilen tüm sorulara bu başlık altında cevap vereceğim. Her türlü soruyu sorabilirsiniz yeter ki tizen ile ilgili olsun.

3 Cevaplar

0 oy
önce tarafından

Samsung tizen yorum

Tizen işletim sistemi mağaza çalışanlarının deyimi ile tv platformunun iosu gibidir. Bu söyleme ben katılmıyorum çünkü özellikle güvenlik konusunda ios ile tizen arasında dağlar var. Diğer yandan tizen tv tv ortamı ki en stabil çalışan işletim sistemi durumunda. Sadece Samsung tarafından kullanılıyor ve hala tam manası ile gelişimini tamamlamadığı görüşündeyim 
0 oy
önce tarafından

Samsung tizen (root veya jeilbreak)

İnsanın aklından geçmiyor değil, root konusunu bilen her yiğit şu Samsung tvyide rootlayıp kafama göre takılayım diye düşünür. Ancak bununla alakalı mevcutta bir bilgi yok. En azından ülkemizde yok, ama eminim yabancı kaynaklarda birşeyler vardır. Samsung tizen tv tv rootlama konusunu detaylı araştırıp kayda değer her bilgiye burada yer vereceğim.
0 oy
önce tarafından

Samsung Tizen tv uygulamaları

Samsung Tizen tv uygulamalarının tam listesini görmek için aşağıda ki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Samsung Tizen işletim sistemli bir televizyona dışarıdan harici uygulama yüklemek isteyen kullanıcı sayısı çok fazla ancak böyle bir şey mümkün değil.

Samsung tizen uygulama listesi: https://www.samsung.com/de/tvs/smart-tv/apps-on-smart-tv/

Burada soru sorabilir ve cevaplayabilirsiniz, bunun için üye olmanız gerekmiyor. Yapacağınız her işlemin kontrol edildiğini de unutmayın lütfen.

Lütfen soracağınız soruların

  • Ahlak kuralları çerçevesinde olmasına,
  • Siyasi mesaj içermediğine,
  • X kişiye hakaret içermediğine,
  • Site formatına uygun olmasına,
  • Doğru kategoride olduğuna dikkat ediniz.

İlgili sorular

1 cevap
13, Aralık, 2019 Tv İşletim sistemleri kategorisinde Emin tarafından soruldu
2 cevap
1 cevap
...